About us

شرکت مهرگان سوئیچ که از سال 2014 تاسیس شد، با بهره گیری از تجربه علمی و صنعتی و با همکاری متخصصین وزارت صنایع و نیرو در زمینه مشاوره، طراحی، نصب، اجرا و راه اندازی پروژه های برقی والکتریکی و اتوماسیون کارخانجات و همچنین با دارا بودن چندین نمایندگی رسمی محصولات اروپایی و آسیایی آماده همکاری با شما همکاران و مشتریان عزیز می باشد.

یکی از رویکردهای این شرکت از بدو تاسیس، تأکید بر دریافت گزارشات از مشتریان و خلق ایده های جدید جهت حصول اطمینان از رضایت مشتریان می باشد.

شرکت مهرگان سوئیچ با پتانسیل بالای خود در زمینه نصب و راه اندازی سیستم های برق اضطراری به صورت دستی و اتوماتیک و همچنین مشاوره در زمینه تابلو های changeover و سنکرون دیزل ژنراتور با هم و همچنین سنکرون دیزل با برق شهر و تامین بردهای DSE  انگلستان در زمینه ژنراتور، اماده ارائه خدمات به همکاران گرامی می باشد.

کارمندان و متخصصین این شرکت سالها  برای جلب رضایت همکاران و مصرف کنندگان کوشیده اند و ارتباط نزدیک و تنگاتنگ با مشتریان و مصرف کنندگان  یکی از افتخارات شرکت مهرگان سوئیچ می باشد.

شرکت تلرگان اسپانیا در سال 1953 تاسیس گردید. شرکت تلرگان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه مهندسی الکترونیک می باشد. شرکت تلرگان با بیش از 65 سال تجربه در طراحی، تولید و فروش باعث به وجود آمدن موفقیت های داخلی و بین المللی این شرکت در جمع 40 کشور دنیاست.

شرکت تلرگان از سال 1962 فروش خود را در بازار شروع کرده است. شرکت تلرگان از سال 1977 در شهرک صنعتی زاراگوزا فعالیت خود را شروع کرده است. محل شرکت تلرگان اسپانیا در شهری است به نام زاراگوزا قرار دارد. که این شهر بین مادرید و بارسلونا می باشد. شرکت تلرگان در سال 1978 موفق شد فروش خود را به 50000 تایی در بازار فروش برساند.

 • شرکت تلرگان اسپانیا در سال 1994 موفق شد، تولید و انبار خود را گسترش دهد.
 • شرکت تلرگان در سال 1998 با شرکت vemer ایتالیا ادغام گردید.
 • شرکت تلرگان در سال 1998 موفق به کسب ISO 9001 گردید.
 • شرکت تلرگان در سال 1998 دفتر پشتیبانی خود را به مجموعه اضافه نمود.
 • شرکت تلرگان در سال 2001 جایزه تعالی سازمان در Argon برای SMES دریافت نمود.
 • شرکت تلرگان در سال 2001 موفق به کسب ISO 14001 گردید.
 • شرکت تلرگان در سال 2001 موفق به شروع کلیدهای موتوردار نمود.
 • شرکت تلرگان در سال 2005 به گروه Gorlan  پیوست.
 • شرکت تلرگان در سال 2006 آزمایشگاه جدید برای تست های داخل ایجاد نمود.
 • شرکت تلرگان در سال 2006 اضافه کرده بخش جدید جهت پرس خودکار قطعات فلزی
 • شرکت تلرگان در سال 2015 شرکت BIHPLAT را خریداری نمود
 • شرکت تلرگان یکی از معدود شرکت های تولید کلیدهای صنعتی در اروپا می باشد.

تمام محصولات تلرگان اسپانیا دارای 2 سال گارانتی می باشد. شرکت تلرگان اسپانیا دارای آزمایشگاه مجهز و منحصر بفرد می باشد که چنین آزمایشگاهی در اروپا بی نظیر می باشد. مزیت کلیدهای تلگران اسپانیا نسبت به بقیه رقبا این است که مثلا کلید دوطرفه تلگران اسپانیا اگر بخواهد موتوردار شود موتور  با 6 عدد پیچ روی کلید اصلی نسب می گردد. اما بقیه برندها به این صورت نمی باشند. شرکت تلگران اسپانیا محصولات خود را به کشورهای اروپایی – آفریقایی – آسیایی و آمریکا صادر می کند. کیفیت محصولات تلگران اسپانیا دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد و تمام استانداردهای اروپا و آمریکا را داراست. شرکت تلرگان اسپانیا به عنوان شرکت اصلی و مادر در زمینه تولید کلیدهای دوطرفه و موتوردار محصولات خود را به بقیه شرکت های اروپایی داده و آنها کلیدهای تلگران اسپانیا را با بدنه خود به بازار عرضه می کنند. محصولات تلگران اسپانیا دارای طراحی فوق العاده از نظر حجم و همچنین از نظر زیبایی می باشد. همچنین شرکت تلگران اسپانیا از نظر بسته بندی نیز به بهترین روش و با کیفیت بالا محصولات خود را بسته بندی و به بازارهای جهانی عرضه می کند. تمام تلاش شرکت تلگران اسپانیا افزایش تولید همراه با دانش روز دنیا برای عرضه محصولات با کیفیت به تمام دنیا می باشد.